Změna pravidel dvacetinek

Moderátoři: Vladimír Alfery, Pavel Stráník

Re: Změna pravidel dvacetinek

Příspěvekod Emil » 31 kvě 2016 13:46

Je to jasný,

dírka na VENTILEK... :D
Emil

Příspěvekod Dušan Sedlár » 31 kvě 2016 19:14

Chlapci zlatí.... No neviem Sedlár
Dušan Sedlár

Příspěvekod Vyvel » 31 kvě 2016 21:29

No kuchařka vypadá dobře. Jen se bráníme tomu, nazývat to body. Na ty se to přece přepočtu vynásobením koeficientem. To je jen drobnost. Hlavně aby se nám tím celé bodování nezkomplikovalo.
Vyvel

Příspěvekod Pavel Stráník » 01 čer 2016 06:22

Teda Jirko, té tabulce jsi musel věnovat neskutečné úsilí - ovšem nemohu si odpustit dodat - úsilí hodné jiné, důležitější, věci :shock: :shock:
Z tebe by byl europoslanec par excellence :lol:
Pavel Stráník

Příspěvekod Pavel Stráník » 12 zář 2016 07:03

Tak nám proběhla soutěž v Trnávce kde Dušan jako správný inovátor hned vyzkoušel nápad zpřed pár příspěvků v tomto vlákně zpět, aby se sladila škála přidělovaných bodů v rozmezí 1 - 10 a ty pak přepočetli příslušným koeficientem, tak jak je to běžné u pravidel FAI.
Odhlédnu-li od toho že jsem s tím přišel já, tak jako jeden z bodujících v Trnávce si to musím pochválit :D a konstatovat, že se mi to líbilo, resp. že mi přišlo že to práci bodovače dost zjednodušuje, a to na věci nic nemění že modelů bylo o poznání méně než třeba na Openscale. Prostě jsem v takovéto roli vděčný za jakékoliv byť drobné zjednodušení.
Obavy že na druhé straně bude nějaká nevole ze strany soutěžících, že si nemohou hned spočítat bodový zisk ze statiky se, pokud vím, neprojevily. A ono se vlastně ani není co divit, protože v rámci jedné soutěže má smysl maximálně tak porovnávat bodový zisk mezi modely navzájem, a to jde stejně dobře po staru jako po novu, a porovnávat bodový zisk s tím co kdo dostal někdy jindy dříve na jiné soutěži je beztak ryze akademická záležitost.
Takže za mě palec nahoru.
Pavel Stráník

Příspěvekod ZK-AUD » 03 dub 2017 02:54

Good afternoon team Czechoslovakia! Please excuse my use of English. I have no Czech and it was a struggle to find my way this far!! I am Mike Mulholland from Auckland New Zealand. I need to get in touch with Lubomir Koutny to discuss my project which is based on his 1/20 Borel Chemet Schneider Trophy racer. I can be contacted through this forum perhaps via personal message

Many thanks, Mike Mulholland
ZK-AUD

Předchozí

Zpět na M-min 1:20, F4D