Spuštění nového diskuzního fóra

Diskuze o tomto diskuzním fóru, o webu minimakety.cz a technicko-organizační připomínky obecně

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Pavel Stráník » 15 bře 2010 17:07

Tím je míněno (a nadmíru naznačeno), že v této sekci kromě textu mají být i (a hlavně) fotky a také i odkazy na videa ze zalétávání a létání s modely. Kam už ten který přispěvatel to video dá (YouTube, Vimeo, ftp, vlastní web, .....) záleží jen a jen na něm.
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od discobolos » 27 dub 2010 15:00

Bohužel nevím, kam to zařadit (tedy věděl bych, ale nedostanu se tam), tak nechám na správci webu, aby to přesunul, kam je potřeba.
Zajímavá inspirace z Japonska (Adam zná ;) ):
http://jiroaerop.mo-blog.jp/peanutscale ... index.html
:roll:
D
0

Tazi
Reakce: 1
Příspěvky: 300
Registrován: 07 úno 2010 15:17
Bydliště: Zlín

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Tazi » 27 dub 2010 18:15

No pěkné Dušane, spousta info a hlavně ta turbína na gumu, tak to je mazec :!: Už dávno jsem přemýšlel, že je škoda, když tu chybí "roury" a jak by to šlo udělat. Nějaké náčrtky ohledně toho jsem si už udělal, jen si nejsem moc jistý mírou účinosti a taky jak to celé zapracovat do makety aby to nebylo moc vidět... :? Ví někdo o těchto turbínách víc? Ty stránky totiž mají jednu velkou chybu, nevím jak vy, ale já tomu "sypanému čaji" moc nerozumím :lol:
0

shark
Reakce: 4
Příspěvky: 708
Registrován: 20 úno 2010 20:39
Bydliště: Odolená Voda

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od shark » 27 dub 2010 20:48

Ahoj Tazi, zkušenosti s turbínou nemám, ale plánek na MiGa 15 ano. Možná by bylo vhodné zkusit jenom nějakou jednoduchou účelovku a zjistit, jak to bude fungovat.
Jinak tahle fotka je fakt akční: http://jiroaerop.mo-blog.jp/.shared/ima ... 00110f.jpg
0

Odpovědět