SmallFlyingArts

Diskuze o tomto diskuzním fóru, o webu minimakety.cz a technicko-organizační připomínky obecně

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Odpovědět
Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

SmallFlyingArts

Příspěvek od Pavel Stráník » 27 bře 2015 08:24

Máte někdo důvěryhodné informace co se stalo, že je již nějaký ten týden nedostupné DF SFA? Maně si vzpomínám že na nějakém jiném DF jsem četl něco o vyplavení dílny a zničení PC administrátora, ale že by to shodilo celé DF? Přesně už si obsah toho příspěvku nepamatuji, jen tak letmo jsem to přejel pohledem (a nejspíš i blbě přeložil) a pátral po nějakém jiném zdůvodnění kterému bych mohl věřit, ale nic už jsem nenašel?
0

Uživatelský avatar
Vladimír Alfery
Reakce: 27
Příspěvky: 274
Registrován: 14 zář 2010 16:09
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: SmallFlyingArts

Příspěvek od Vladimír Alfery » 27 bře 2015 17:56

Jako aktivní člen vím...
Neshody nebyly ten hlavní problém, fórum dále fungovalo i když s omezenou aktivitou.
Rodina fórum nikomu nepředala po nenadálé smrti majitele/administrátora tudíž stránka zanikla.
0

Robert Pajas
Reakce: 37
Příspěvky: 790
Registrován: 07 úno 2010 12:47
Bydliště: Praha

Hippocketaeronautics

Příspěvek od Robert Pajas » 29 bře 2015 00:18

V době největších problémů stránek Small Flying Arts v roce 2011 velmi haprovalo i jinak nezávislé fórum (smallflyingartsforum.com), pak vznikly nové stránky SFA, kam se něco, ale ne vše, postupně přetáhlo, ty pak zas zanikly, ale fórum zůstalo. Nové problémy byly na počátku roku 2014 a byly provázeny velmi emotivní diskusí. Nyní je to tu zas...
Každopádně uživatelé SFA fóra ladně přecházejí do sousední "kapesní vzduchoplavby" - Hippocketaeronautics.com, kde se zatím problémy neobjevují. Pokud SFA forum utichne, bude vše nadále, tipuji, pokračovat na hippocketu...
RP
0

Odpovědět