PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Diskuze k minimaketářským soutěžím, setkáním a akcím

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Příspěvek od Hugo » 21 lis 2012 16:44

Vážení minimaketáři,
dovolujeme si Vás pozvat na 1. ročník soutěže minimaket v Panenském Týnci. Soutěž organizuje Ondra Krucký s podporou mnoha dalších nadšenců pro minimakety.

Termín: 1.6.2013 (V tuto chvíli neznáme podmínky vegetace na přilehlých zemědělských plochách. V případě vyloženě kolizních podmínek, může dojít k přeložení termínu na vhodnější datum. Pokud by tato situace nastala, vše bychom v dostatečném předstihu oznámili. Vzhledem k tomu, že se můžeme operativně domlouvat, to nepovažujeme za problém).
Soutěžní kategorie:
- minimakety na gumu (dle nových pravidel pro dvacetinky - na minimakety.cz),
- minimakety s pohonem CO2/elektro (statika + letová část. Statika dle pravidel na minimakety.cz. V letové části bude společné Tmax pro všechny modely)
- RC minimakety - dle pravidel na minimakety.cz. Na letišti je k dispozici asfaltová plocha pro starty a přistání.
Vstupné - bude upřesněno

Jste srdečně zváni všichni příznivci minimaket, neváhejte dokončit rozdělané kostřičky modelů, či postavte nové brusy.
V případě dotazů či připomínek pište zde na forum. Za organizační tým, Martin
0

Honza Drážek
Reakce: 0
Příspěvky: 537
Registrován: 25 úno 2011 21:12
Bydliště: Mnichovice

Re: PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Příspěvek od Honza Drážek » 22 lis 2012 08:10

Skvělý počin chlapi!
Především nová pravidla,úspora času a peněz vzhledem k lokalitě jsou dobrá lákadla!
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Příspěvek od Hugo » 03 dub 2013 13:05

Zdravím všechny příznivce minimaket.
Společně s pořadatelem Ondrou Kruckým Vás srdečně zveme na 1. ročník minimaketářské soutěže. těšíme se na společnou akci na oblíbeném místě týneckého modelářského letiště. V případě dotazů kontaktujte prosím přímo Ondru, nebo pište zde na fóru.

V příloze je pozvánka na Týnecké minimakety na gumu, volné makety Co2/elektro a RC minimakety.
Zde je možnost si stáhnout pozvánku v pdf:
http://ulozto.cz/xVaJbpG/pozvanka-minimakety-tynec-pdf

Za organizační tým, Martin
Přílohy
Pozvanka.jpg
Pozvanka.jpg (110.2 KiB) Zobrazeno 6826 x
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Příspěvek od discobolos » 03 dub 2013 17:20

Martine, zaujala mně poslední věta. Kde se objednává dobré počasí?
My to řešili modlením (ale já osobně jsem bezvěrec) :D . Bohužel loni ani to nestačilo :( .
D
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Příspěvek od Hugo » 04 dub 2013 09:26

Dušane, to jste dělali špatně, při modlení bezvěrců vzniká turbulentní proudění, což právě byla příčina onoho slavného Trnávského sobotního vichru 2012. K Tvým modlitbám se patrně přidalo i pár dalších moravských bezvěrců a byl z toho rázem skoro orkán. Modlitby nás pár věrců z čech pak bohužel na eliminaci nestačily, i když se vichr místy uklidňoval. V neděli se pak nikdo za lepší počasí nemodlil a počasí se zklidnilo. Daleko lepší bezvěrecká strategie je upřímně věřit, že se vše v dobré obrátí. Víra, jak je psáno ve svatých knihách - hory přenáší... Ale ono je problematické modelní za počasí i u věřících, protože ne každý má stejné zaměření modlitby. K nebi pak stoupají prosby sice dobře adresované, ale mnohdy se vzájemně popírají a pak vzniká turbulence nemlich stejná jako bezvěrecká. Jsou tací experti, kteří stoupajících modliteb k nebi využívají podobně jako stoupavých proudů a jejich model pak často končí v nebeských výšinách, ale to je už duchovní vyšší dívčí.
Takže doporučuju - věřit, věřit věřit. :-)
Martin
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Příspěvek od discobolos » 04 dub 2013 10:18

No ješte že jsi mi to tak vědecky odborně vysvětlil.
Díky tobě se příště vyvarujume takových kardinálních chyb :roll: .

Trochu se sice ztrácím, když říkáš, že i ten kdo nevěří by měl věřit, ale nějak už se s tím vyrovnám.
Jen pro upřesnění, já se nemodlil (protože to neumím, na bohoslužby mně tahala máti v útlém věku a já se tomu tak intenzivně bránil, že jsem vše zapomněl).

Resumé - již teď věřím, že v Trnávce bude jako obvykle, tedy krásně a modelářsky "vhodně".
Totéž přeji i vaší soutěži :) .
D
0

ANSCR
Reakce: 9
Příspěvky: 68
Registrován: 08 čer 2012 14:13
Bydliště: Praha

Re: PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Příspěvek od ANSCR » 04 dub 2013 11:15

Takže počasí je vyřešené :-). Ještě dotaz - nějaký časový rozpis by nebyl ?

Dík

Standa
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Příspěvek od Hugo » 04 dub 2013 12:59

Ad Dušan: Děkujeme za přání. Jen dodatek k rozporu: zejména tomu, kdo nevěří, nezbývá než věřit :-), víra je plná paradoxů... :-)

Ad Standa Černý: časový rozpis: to je dost podstatná poznámka. Teď jsem, mluvil s Ondrou, s časem to bude takto:
V 9:00h bude zahájení soutěže a předpokládaný konec bude nejpozději v 17 hod.
Vše ostatní se bude odvíjet podle aktuálního počtu soutěžících a podle počtu soutěžních modelů. Nejdříve se bude bodovat, mezitím bude možno trénovat, či létat s jinými modely (už teď máme informace, že se chystají přijet lidi i s nesoutěžními modely). Po obodování bude letová část soutěže. Jako obvykle se detaily budou vyhlašovat přímo na místě při zahájení soutěže. Stačí tato odpověď?
Martin
0

ANSCR
Reakce: 9
Příspěvky: 68
Registrován: 08 čer 2012 14:13
Bydliště: Praha

Re: PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Příspěvek od ANSCR » 04 dub 2013 14:00

Díky, tohle mi úplně stačí. :) Teď mi zbývá domácí rozpis - co vzít s sebou. ;)

Standa
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1227
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Příspěvek od Steve » 14 dub 2013 17:54

Dost to zvažuju, velice rád bych jel, ale nemám s kým, pro samotného je to daleko. Snad s jednou volnou maketkou, možná, vlakem, ale spíš ne. A s RC je to už moc báglů...
No, ještě uvidíme, co se vyvrbí.
Ale fakt bych rád přijel, není to o tom, že bych neměl zájem ;)
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-mini

Příspěvek od Hugo » 24 kvě 2013 21:47

Zdravím všechny, v sobotu 1. 6. 2013, tj. za týden, odstartujeme první ročník minimaket v Panenském Týnci.
Soutěž zahájíme v 9:00h, předpokládaný konec bude nejpozději v 17h.
Všechny Vás srdečně zveme.

Co můžete čekat?:

- soutěž minimaket na gumu – jsou povolena i jiná měřítka než 1/20
- soutěž Co2/elektro maket
- soutěž RC minimaket
- první 3 místa každé kategorie budou oceněna (v cenách máme připraveny diplomy, gumu TAN SS, plánky SFA-models.com a další modelářské drobnosti, sponzorské dary)
- oceníme také účastníka, který pořadatele svým výkonem, či projevem zaujme a bude mít tu smůlu, že neskončí na vítězné bedně.

Další nabídka:
- máme připraveny 2 stany pro bodování, případně pro ochranu modelů při nepřízni počasí
- čeká Vás guláš z produkce rodiny O. Kruckého
- čekejte štrůdl a perník z produkce rodiny M. Huka
- na letišti bude možné si zakoupit plánky a další výrobky z produkce SFA-models.com

Dále:
- v případě, že byste někdo potřeboval, nebo chtěl přespat z pátka na sobotu, je možné si vzít stan a spát přímo na letišti.
- v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tel. na Ondru je 725 808 882, na mne: 608 255 847
- uvítáme, když nám napíšete SMS/mail (viz výše na pozvánce v pdf.), zda dorazíte, či nedorazíte.
Díky a mějte se, Martin
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

ZRUŠENO!!! - PANENSKÝ TÝNEC 2013 - soutěž dvacetinek/CO2/RC-

Příspěvek od Hugo » 30 kvě 2013 17:24

POZOR!!! Soutěž minimaket v Panenském Týnci RUŠÍME pro nepřízeň počasí.

Vážení přátelé, s lítostí Vám oznamujeme, že jsme se s ohledem na nepříznivé počasí rozhodli sobotní soutěž v Panenském Týnci v termínu 1. 6. 2013 zrušit, respektive přeložit na vhodnější termín. Podle Windguru má fičet a dost pršet. Míra pořadatelského štěstí byla pravděpodobně vyčerpána minulý týden v Medlánkách :-). Rozhodli jsme se, že na novém termínu soutěže se domluvíme v Rakovníku 8.6.2013. Bude to operativnější a snáze se dohodneme než po mailu. Soutěž chceme uskutečnit ještě v roce 2013.
Abyste však nepřišli zkrátka, tak Vám tuto sobotu 1. 6. 2013 nabízíme možnost zúčastnit se soutěže oříšků a pistacií na stadionu v Černošicích.
Kromě oříšků a pistacií budeme létat nesoutěžně i s modely kategorií F4D/E, do stadionu se vejde i většina dvacetinek, takže neváhejte.
Detaily jsou ke stažení v pdf. zde: http://ulozto.cz/xcGE3xPv/cernosice-pdf
Nebo v příloze obrázek.

Ještě jednou se omlouváme za změnu. Za pořadatele, Martin
Přílohy
Cernosice.jpg
Cernosice.jpg (61.34 KiB) Zobrazeno 6626 x
0
Naposledy upravil(a) Hugo dne 31 kvě 2013 09:16, celkem upraveno 3 x.

Odpovědět