Soutěže halových modelů ve Střelicích v r. 2021

Diskuze k minimaketářským soutěžím, setkáním a akcím

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Odpovědět
Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Soutěže halových modelů ve Střelicích v r. 2021

Příspěvek od Lubomir Koutny » 06 říj 2020 14:44

Nevím,jak to na začátku příštího roku bude s pandemií a zda Mikita Kaplan bude opět dělat tři soutěže halových modelů v krásné hale ve Střelicích.
Pokud ano,mohl bych se pokusit přemluvit ho, aby nám umožnil udělat při tom soutěž minimaket. Moje představa je taková, že bodování by se konalo na balkoně od 8h do 10h, létání pak v jedné polovině haly společně se žákovskou soutěží F1R (ve které děti, někdy i dospělí mohou létat s A-6, Butterfly, Junior, i F1R dohromady) od 10 do 12h. Odpoledne pak se létá P-3 a F1D.

Příspěvek od Lubomir Koutny » včera, 10:42
Kontaktoval jsem Mikina Kaplana - pořadatele soutěží ve Střelicích a zde je jeho odpověď :
RE: Střelice v r. 2021
Ahoj Luboši,
soutěže budu opět pořádat. Mělo by to být v lednu, únoru a březnu. Čekám na upřesnění termínů. Jak je budu znát, dám vědět. Uvidíme, co s termíny udělá Covid.
Mikin

Takže je na místě se zeptat, kdo má zájem zúčastnit se mimo již tradiční halové soutěže blanokřídlého Hmyzu (F1r, P3, A-6, F1D) také soutěže minimaket M-oř a M-pist případně i přesných maket v krásné hale ZŠ Střelice, kde model může třeba minutu jezdit po hladkém stropě a drží pravidelný kruh. Pokud nás bude alespoň 10, kteří se zde přihlásí, pak jsem ochotný s Mikinem jednat o rozšíření programu jeho soutěže o kategorie minimaket. Dosud bylo startovné pro soutěžící - tedy vstup do haly 200 Kč, pro ty, co by létali minimakety by k tomu přibylo dalších pouhých 50 Kč na ceny.
0

Odpovědět