Vykázání z fóra administrátorem

Diskuze o tomto diskuzním fóru, o webu minimakety.cz a technicko-organizační připomínky obecně

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Uživatelský avatar
Jiří Doležel
Reakce: 93
Příspěvky: 714
Registrován: 26 črc 2012 11:29
Bydliště: Brno

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Jiří Doležel » 12 bře 2015 10:11

Kolegové, mám toto fórum celkem dost rád a snad nejsem sám, kdo by byl nerad, kdyby bylo díky podobným přestřelkám dočasně uzavřeno nebo dokonce zrušeno. Rád se zde dozvídám o nových modelech, postupech, technologiích, reportážích, zkrátka věcech, ke kterým bylo původně vytvořeno. Podobné diskuze o ničem mne číst opravdu N.E.B.A.V.Í.!
Prosím Vás, věnujte se tomuto krásnému koníčku, nepiště zde věci, které nás, pár modelářských nadšenců, poštvávají proti sobě, stavte modely a podobné diskuze si prosím nechte na večer u piva po soutěži nebo si je vyměňujte v osobní korespondenci.

Pokračující diskuze povede akorát k tomu, že se nás na soutěžích bude scházet čím dál méně.

Děkuji.

J. Doležel
0

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Pavel Stráník » 12 bře 2015 10:28

Tak předpokládám že už se k dané věci vyjádřili všichni, kdo měli tu potřebu. Pokud se týká těch co, tuto peripetii v sekci AKCE nestihli, nemusí se moc rmoutit, o nic mimořádného nepřišli, z toho co zde bylo uvedeno si hrubou kostru mohou domyslet a zbytek je jen štěkot psů za vozem.

1) Administrátor nemá povinnost svá rozhodnutí obhajovat. To za prvé. Přesto jen pár poznámek k tomu co jsem udělal, aby bylo jasno. Před necelým půlrokem jsem byl pranýřován (snad i oprávněně), že jsem nezasáhl a dopustil celkem emotivní flamewar. Tehdy jsem si nasypal popel na hlevu, sepsal pravidla působení na DF a slíbil že budu obezřetnější. A tak teda jsem. A přijde mi navýsost pokrytecké když plus minus stejní lidé kteří mě tehdy vytýkali liknavost a benevolenci se teď rozčilují že jsem včas zasáhl a rozbíhající spor utnul. Ti kterých se to týká, zkuste dohlédnout dál než na špičku vlastního nosu, značně vám to rozšíří obzory.

2) Ano Martine, máš pravdu, ban jste mohli klidně dostat všichni které jsi jmenoval. A věř že v první chvíli jsem nad tím přemýšlel, ale tento nástroj považuji za přeci jen již poněkud tvrdší a tak jsem si řekl že s ním budu nakládat uváženěji - dostane ho ten který si ho fakt zaslouží. A aby bylo jasno, pokud diskuzi promažu, protože dospěji k názoru že se nebezpečně rozbíhá směrem který není hodný slušné společnosti, a celou ji utnu způsobem jak jsem to provedl (viz můj červeně psaný příspěvek - obvykle píši černě :oops: ), považuji za navýsost nevhodné aby ji někdo zase ve stejném duchu otevřel, navíc příspěvkem napadajícím dosavadní kroky administrátora. Svúj červený příspěvek jsem po sobě opakovaně četl a já na něm teda fakt nic neomaleného neshledávám. Takže pro příště - takový postup budu banovat i do budoucna.

3) Vše bylo vyvoláno příspěvky ohledně sponzorování letošního Openscale a s jinými tématy to nijak nesouvisí, tam jsem smazal co jsem smazal. Ale to byla jen taková historka z dob dávno minulých, Radkova prudérnost v tomto ohledu mě docela dojímá, ale má na ni právo. Někteří to třeba vidí zase pro změnu jinak.

Myslím že v této věci a v tomto vlákně už snad bylo řečeno vše, čas na to byl, další debaty nic nového nepřinesou a tak vlákno uzamykám a případné jeho klony na téma sponzorování Openscale 2015 budu mazat.
0

Zamčeno